Aktualności

Działania antynarkotykowe dzierżoniowskiej policji.

Wakacje to okres rozluźnienia, poznawania nowych ludzi, jak również przeżywania nowych, emocjonujących doznań. Jednak czy zawsze pozytywnie wpływają one na młodych ludzi? Czy przebywanie w nowym środowisku zawsze kończy się samymi miłymi i optymistycznymi akcentami? Czy istnieje ryzyko popełnienia błędu i wpadnięcia w kłopoty?

Okres wakacyjny to dla wielu młodych ludzi czas eksperymentów i poznawania dotąd nieznanych rzeczy. Wielu z nich sięga po różnego rodzaju używki, wśród których popularne są narkotyki czy dopalacze. Już na początku przerwy szkolnej policjanci zabezpieczyli koło 350 gram amfetaminy, 190 gram marihuany, jak również znaczne ilości innych narkotyków i innych „odurzaczy”.

Ograniczenie przestępczości narkotykowej powiatu dzierżoniowskiego.

Policjanci i funkcjonariusze dbający o bezpieczeństwo powiatu dzierżoniowskiego z niebywałą dokładnością prowadzą wszelkie działania mające na celu wyeliminowanie przestępczości narkotykowej. Starają się oni ograniczyć wszelkie zdarzenia i ogniska rozpowszechniające działalność narkotykową. Starają się oni edukować oraz uświadamiać młodzież o zagrożeniach płynących z posiadania i przyjmowania używek, jak również wszelkich skutkach prawnych.

Dzierżoniowska policja już na początku lipca zabezpieczyła wiele substancji narkotycznych, dzięki czemu praca ich znacząco wpłynęła na bezpieczeństwo młodzieży i ich poczynań. Działania funkcjonariuszy rozpowszechniono, a ich stanowisko w tej sprawie jest jeszcze bardziej aktywne i popularyzowane.