Aktualności Finanse

Od 14 lutego urzędnicy roznoszą decyzje podatkowe

Urząd Miejski w Bielawie informuje, że od 14 lutego br. tj. od poniedziałku pracownicy Urzędu Miejskiego w Bielawie dostarczają decyzje podatkowe. Na decyzji znajduje się indywidualny numer rachunku bankowego przeznaczony do dokonywania wpłat. Prosimy o dokonywanie płatności przelewem na podane rachunki.Jeśli jednak zdecydują się Państwo na płatność gotówkową w kasie tutejszego Urzędu, prosimy, aby pamiętać o wciąż obowiązujących obostrzeniach epidemiologicznych (obowiązek noszenia maseczki, dezynfekcji dłoni, brak możliwości poruszania się po piętrach budynków).

Płatności gotówkowych można dokonywać w kasach: przy pl. Wolności 1 (pokój 6) oraz przy ul. Piastowskiej 1 (pokój 1). Prosimy o przebywanie przed okienkiem kasowym pojedynczo.

Jeśli w trakcie doręczania, urzędnik nie zastanie Państwa w domu, zostawi awizo. Na tym dokumencie wskazane będzie gdzie należy zgłosić się po odbiór decyzji podatkowej.

DECYZJEPODATKOWEBANER

Content retrieved from: https://um.bielawa.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/6530-od-14-lutego-urzednicy-roznosza-decyzje-podatkowe.